Chorwacka Igrane

Chorwacka Igrane

Wakacje, wakacje, wakacje, ale niedługo już czas urlopów się kończy, jednak zanim to nastąpi i przyjdzie szara jesień warto wyjechać gdzieś zagranicę – tam gdzie jest ciepło jeszcze, a morze jest gorące, a plaże białe jak śnieg. Chorwacja to dobry sposób na wakacje. Tutaj nie jest drogo, a naprawdę można odpocząć. Chorwacja posiada wiele atrakcji, malownicze miejsca jak Makarska czy Igrane sprawiają, że aż chce się tutaj zamieszkać.

Chorwacja jest krajem w basenie Morza Śródziemnego, klimat ciepły i wilgotno-suchy sprawia, że pobyt tutaj nie jest męczący. Chorwacja od kilku lat jest miejscem gdzie duża liczba osób przyjeżdża zwłaszcza z Polski. Jest to czasami tańsza alternatywa dla morza Bałtyckiego. Jedzenie w Chorwacji też jest smaczne, króluje tutaj kuchnia orientalna, grecka oraz śródziemnomorska. Dlatego w diecie Chorwatów jest wiele ryb, krabów, raków, homarów i innych owoców morza.

Wszystko podawane jest z dużą ilością warzyw w postaci sałatek czy warzyw na gorąco. Do tego dobrej jakości wino czy piwo jest najlepszym dopełnieniem smacznego obiadu.

Warto przyjechać do Igrane, tutaj jest malowniczo i przyjemnie. Ludzie są z reguły życzliwi, a relaks gwarantowany.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 11.10.2019 19:06:36)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 11.04.2017 00:27:49)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Biura podróży and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz