Odrdzewiacz

Odrdzewiacz

Do grupy smarów, których wytwarzanie oparto na rozwiązaniach nanotechnologicznych zaliczyć możemy także odrdzewiacz z nanotechnologią. Jest to smar w sprayu o wyjątkowym działaniu smarnym i antykorozyjnym, oparty na olejach syntetycznych i różnych dodatkach. Bardzo funkcjonalnie penetruje szczeliny i złącza, szybko uwalniając zablokowane korozją szczegóły, smaruje i zabezpiecza powierzchnie metalowe i z tworzyw sztucznych, stanowi bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne i przed wilgocią, poprawia współpracę fragmentów różnych mechanizmów. Perfekcyjnie sprawdza się przy usprawnianiu pracy różnych mechanizmów precyzyjnych, zamków, kłódek, zawiasów, itp. Do zastosowania w przypadku różnych urządzeń mechanicznych zbudowanych z metalu i tworzyw sztucznych.

Odrdzewiacz z nanotechnologią zawiera nanomolekuły o wyjątkowo niewielkich rozmiarach. Wielkość zastosowanych tu nanocząsteczek może być mniejsza niż 10 nanometrów. Dzięki tak małej wielkości cząstki tego odrdzewiacza o wiele szybciej i łatwiej wnikają między powierzchnie połączeń gwintowych i innych. Do skutecznego rozłączenia takich połączeń potrzeba znacznie mniej czasu – niekiedy jedynie parę sekund. Zarówno ilość użytego odrdzewiacza może być znacznie mniejsza w odniesieniu do odrdzewiaczy tradycyjnych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę firmapoleca.pl/odrdzewiacz-z-nanotechnologia


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.7454535, Długość geograficzna: 20.491795300000035

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 25.06.2017 02:19:32)
  • yahoo: 17 (ostatnio: 03.02.2018 21:50:13)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Motoryzacja, diesel Produkcja przemysłowa, diesel Tworzywa sztuczne and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz