Plakat internetowy

Plakat internetowy

Plakat internetowy

Nowa forma strony internetowej – znacznie lepsza niż strona standardowa i znacznie lepsza niż reklama w katalogu. Plakat internetowy zwraca się wprost do odbiorcy w sposób znany i akceptowany w świecie rzeczywistym. Kto z nas bowiem może oprzeć się magii plakatu powieszonego na słupie ogłoszeniowym lub na płocie. Prawdziwy drukowany plakat ma sposobność być dziełem sztuki wykonanym przez artystę grafika. Plakat internetowy powinien być wytwarzany przez utalentowanego grafika komputerowego przy użyciu najlepszych narzędzi programistycznych – takich jak Adobe, czy Corel.

Wizytówka internetowa

Uproszczoną wersją plakatu internetowego ma sposobność być wizytówka internetowa, która niesie w sobie priorytetowe informacje o firmie i usługach. Jesteśmy przyzwyczajeni do wykorzystywania wizytówek każdego dnia. Nosimy je w portfelach, notesach… Wykorzystujemy w trakcie spotkań z klientami i nieznajomymi. W bardzo wielu sytuacjach wykorzystujemy jako najtańszy i najbardziej poręczny mini folder. Tę lubianą formę przekazu można właśnie odnaleźć również w globalnej sieci Internet. Więcej treści na temat obu tych form znajdziecie na portalu informacyjnym firmapoleca.pl


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.7454535, Długość geograficzna: 20.491795300000035

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 44 (ostatnio: 12.02.2020 05:05:13)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 17.02.2018 15:37:41)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Biznes, diesel Portale, diesel Reklama w internecie and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz