Przedłużamy włosy

Przedłużamy włosy

Włosy to wizytówka każdej kobiety. Zdrowe i zadbane przyciągają wzrok i sprawiają, że każda z nas czuje się atrakcyjna, młoda i piękna. Niektóre z nas noszą krótkie włosy inne długie, jednak zadbana fryzura to podstawa. Jednak czasami bywa tak, że potrzebujemy szybko zmiany, obciąć włosy to nie problem. Jednak co zrobić jeżeli mamy na odwrót? Tzn mamy krótkie włosy a chcemy piękne włosy do pasa? – Przedłużyć je. Koszt takiego zabiegu wynosi około 1000 zł, jakim jest przedłużanie włosów. Kraków i Poznań mają ceny w tym przedziale, jeżeli chodzi o stolicę kwoty wahają się od 1500 wyżej.

W dużych miastach większość salonów fryzjerskich posiada już taką usługę. Jednak należy zdawać sobie sprawę, że przedłużanie włosów to zabieg na gorąco i dlatego w pewien sposób nasze włosy mogą ucierpieć pod względem zdrowia i kondycji. Przedłużanie włosów to zabieg znany około 10 lat. Kiedyś był on mało popularny, jednak obecnie coraz więcej kobiet – nie tylko celebrytek, aktorek i piosenkarek je przedłuża. Nawet zwyczajne kobiety sięgają po tą metodę.

Jednak przedłużanie włosów to nie jest jednorazowy zabieg, trzeba te włosy uzupełniać. Dlatego jeżeli nie mamy wystarczających funduszy może być dla nas to nieopłacalne. Ważną sprawą jest również fakt, aby robiła to osoba z dużym doświadczeniem, która nie spali nam włosów lub nie zrobi z nich siana.

Przedłużanie włosów jest znane w dużych miastach. Warszawa jest królową wśród nich, za tym idzie Kraków, Poznań i Wrocław.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 29 (ostatnio: 14.10.2017 03:35:16)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 30.10.2017 01:27:24)

Podlinkuj wpis:
This entry was posted in diesel Kobiety and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz